Grupa Polskie Składy Nawozowe

Grupa Polskie Składy Nawozowe Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 01-248 Warszawa, ul. Jana Kazimierza 16,
tel./fax. 22 836 00 18, biuro@grupapsn.pl

Co to jest Grupa

Grupa PSN to sieć punktów sprzedaży na terenie Polski, która specjalizuje się w handlu nawozami, środkami ochrony roślin, artykułami pomocniczymi do produkcji rolnej, jak również materiałami budowlanymi i opałem.

Grupa PSN to bardzo dobrze zorganizowana sieć wspólnie działających, a jednak niezależnych podmiotów gospodarczych, których głównym celem jest jak najlepsza obsługa klientów indywidualnych poprzez zapewnienie szerokiego asortymentu, fachowe doradztwo, atrakcyjne ceny i paprtnerskie programy.

Grupa PSN to nowoczesny system sprzedaży, wykorzystujący najlepsze i najnowsze narzędzia w dziedzinie marketingu jak i sprzedaży. Cykliczne promocje, gazetka Grupy PSN, imprezy targowe, pokazy otwarte, giełda, karty punktowe z katalogiem nagród to jedne z wielu wyróżników, jakie stanowią o tym, że chcemy być najlepsi dla klienta.

Grupa PSN to wyszkoleni sprzedawcy posiadający fachową wiedzę z zakresu zagadnień związanych z rolnictwem i podstawowymi aspektami budownictwa.

Grupa PSN to ponad 15 tysięcy wydanych kart Stałego Klienta dla rolników, przedsiębiorców i właścicieli sklepów z artykułami do produkcji rolnej z terenów północno-wschodniej i centralnej części kraju.

GRUPA PSN TO DOBRA RECEPTA NA WŁASNY BIZNES